Sarja Hellcats fännileht

Sarjast

Hellcats(Põrgukassid) on Ameerika draama-komöödia, mis räägib kisakoorist. See on tehtud Kate Torgovnick’i raamtu Cheer: Inside the Secret World of College Cheerleaders põhjal.

Sari hakkas jooksma 8. septembril 2010 Ameeerikas CW telekanalil ning uus osa tuleb alati neljapäeviti.

Lühitutvustus

Hellcats(Põrgukassid) räägib Marti Perkins’ist, kes õpib advokaadiks Lancer’i ülikoolis. Ta aga kaotab oma stipendiumi ja tal pole muud valikut, kui liituda kooli kisakooriga. Ta kolib ka nende ühiselamusse, kus saab tema toakaaslaseks kisakoori kapten Savannah Monroe. Kuna ta saab liituda kisakooriga ainult sellel põhjsel, et Alice vigastab oma rannet, kardab Alice, et Marti saabki püsivalt tema koha endale ja sellepärast üritab ta Marti’t igal võimalusel ära ajada. Marti hakkab aga meeldima Alice’i eks-poisssõbrale Lewis’ele ja see ei muuda asju just eriti palju lihtsamaks. Hellcats’ide(Põrgukasside) treener on Vanessa Lodge, kes on just kokku kolinud oma poisssõbra Derrick’uga. Samuti tuleb Marti’l ette keerulisi olukordi oma parima sõbra Dan’iga, kes hakkas just Savannah’ga käima. Sarja tegevus toimub Memphis’es, Tennessee’s.

Karakterid

Marti Perkins on tänavatantsija, kes õpib ülikoolis advokaadiks.

Tema ema Wanda Perkins töötab pubis mänendžerina ja Marti peab teda alati hädast välja aitama. Tema ema käitumine on Marti jaoks väga piinlik.

Savannah Monroe on Hellcats’ide kapten ja Merti väga hea sõber ning toakaaslane. Tal ei ole oma perekonnaga just väga hea suhe, sest ta läks ära oma pere traditsioonilisest ülikoolist, kus kohtusid ka ta vanemad.

Alice Verdura vigastab sarja esimeses osas oma rannet ja tänu sellele saab Marti tema asemele kisakoori tulla. Ta on väga ennastimetlev ja talle ei meeldi see idee, et Marti saab endale tema eks-poisssõbra Lewis’e.

Lewis Flynn on kisakooris. Kunagi mängis ta ka ülikooli jalgpallitiimis, aga ta lahkus sealt isiklikel põhjustel. Talle jääb Marti kohe algusest peale silma ja hiljem hakkavad nad käima. Varem käis Lewis Alice’iga ja nende vahel on otsad natuke ikka veel lahti.

Dan Patch on Marti parim sõber, kellele alguses meeldis salaja Marti, aga hiljem hakkab ta Savannah’ga käima.

Vanessa Lodge on Hellcats’ide treener, kes kolis just kokku oma poiss-sõbra Derrick’uga. Ülikooli tuleb jalgpallitreeneriks Red, kellega Vanessal oli enda ülikooliskäimise ajal suhe, aga Red oli abielus.

Comments on: "Sarjast" (3)

  1. veider, alguses on Hellcats tõlgitud kui Metskassid ja pärast kui Põrgukassid!

  2. Hellcats'i Fänn said:

    Tervitusi! 🙂 Vaatan, et sa näed nii palju vaeva ühe saidiga et jube. Nii meeldib see leht ja samuti ka Hellcats:) Proovisin ka ise teha fännilehte aga ei jõua tegeleda sellega üksi, kuigi väga väga tahaks:) Peale selle…Soovitaksin tõesti sul muuta Hellcats Põrgukassideks sest Metskassid on Wildcats nagu High School Musicalis 🙂 Edu sulle lehe tegemisel ikka:) XO

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sildipilv

%d bloggers like this: